svet-rybare.cz

Fenix taktická nabíjecí svítilna tk20r ue kamufláž

Zlevněný kus Fenix taktická nabíjecí svítilna tk20r od značky se skvělou pověstí FENIX máte možnost najít tady a teď právě za skvělou cenu! Nabídky již od 3 799 Kč.
Fenix taktická nabíjecí svítilna tk20r ue kamufláž
Zjistit dostupnost »
Značka: FENIX
3 799

Je osazená špičkovou LED Luminus SFT-70, která v kombinaci s hladkým reflektorem vytváří dobře zaostřený světelný kužel s mimořádným dosvitem 465 metrů. Součástí balení je Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000 mAh, který se nabíjí přes USB-C konektor přímo ve svítilně. Nabíjecí zdířka je krytá šroubovací maticí, takže je dokonale chráněna proti vodě a nečistotám. Na koncovce svítilny je taktický spínač a přepínací páčka FlexiSensa control, kterou lze svítilnu zamknout či zvolit jeden z dvou módů použití. V taktickém módu je možné svítilnu zapnout do režimu 2800 lumenů, nebo do stroboskopu s proměnlivou frekvencí. Ve služebním módu je možné volit mezi čtyřmi režimy svícení s výdrží až 40 hodin.Tato taktická svítilna je díky svému masivnímu provedení pevná jako tank a přitom si zachovává kompaktní velikost. Robustní provedení umožňuje použití svítilny na dlouhých zbraních, takže je vhodná pro profesionály, ozbrojené složky a myslivost.
Všechny parametry policejní svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry:

Je použita výkonná LED Luminus SFT-70 s životností 50000 hodin.
Dva módy svícení: Taktický mód: 2800 lumenů (3 hodiny) -> stroboskop 2800 lumenů. Služební mód: 2800 lumenů (3 hodiny) -> 1000 lumenů (3,25 hodiny) -> 350 lumenů (9 hodin) -> 30 lumenů (40 hodin).
Parabolický hliníkový reflektor pro perfektní světelný kužel s dosvitem až 465 metrů (53880 cd).
K napájení používá jeden nabíjecí vysokokapacitní Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000 mAh, který je součástí balení.
Nabíjení přes utěsněný USB-C konektor s indikací stavu nabití akumulátoru.
Elektronika s digitální konstantní regulací výkonu a ochranou proti přehřátí.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (platí i pro stroboskop v taktickém módu).
Rozměry 15,37 cm (délka) x 3,4 cm (průměr hlavy) x 2,54 cm (průměr těla).
Váha 207 gramů včetně akumulátoru.
Tělo svítilny vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, hlava svítilny je doplněna o úderný ráfek v černé barvě.
Akumulátor uložen mezi dvěma pružinami – bez problémů snáší zpětné rázy při použití na zbrani.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized. Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 4 hodin). Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Taktický přepínač FlexiSensa control na konci svítilny pro přepínání módů a uzamknutí svítilny.
Pevný klip pro bezpečné a jednoduché nošení svítilny (odnímatelný).
Svítilna díky svému designu neprokluzuje v ruce a neotáčí se při položení.
Ke svítilně je přiložena šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, náhradní o-kroužek, nabíjecí USB-C kabel, akumulátor Fenix ARB-L21-5000 V2.0.
Jako volitelné příslušenství lze dokoupit: kabelový spínač AER-05, dopravní kužel AOT-M, červený filtr AOF-M a difuzér AOD-M.
Se svítilnou je kompatibilní i následující příslušenství: rychloupínací montáž na lištu ALG-15, rychloupínací montáž na lištu ALG-00, montáž na M-LOK Fenix ALG-16, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svítilny na optiku, kovová montáž na optiku, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, držák na kolo FB-1, držák na kolo Fenix.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

Použití:
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.
Pro zapnutí zmáčkněte taktické tlačítko na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Přepínací páčkou FlexiSensa control na konci svítilny lze volit mezi taktickým a služebním módem svícení a uzamknutím svítilny.
Služební mód – svítilna se zapne v posledním zvoleném režimu svícení, čtyři režimy výkonu lze cyklicky měnit namáčknutím tlačítka.
Taktický mód – svítilna se zapne v posledním zvoleném režimu svícení, k dispozici je stroboskop a nejvyšší výkon 2800 lumenů. Namáčknutím tlačítka se mezi režimy přepíná.
Uzamčení – třetí poloha na otočném voliči svítilnu uzamkne a nelze ji zapnout – vhodné například při převozu v zavazadle. Svítilnu lze uzamknout ve vypnutém i zapnutém stavu, uzamčení svítilnu současně i vypne. Odemknutí svítilnu zároveň zapne v posledním použitém režimu příslušného módu.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – vzhledem k tomu, že svítilna dosahuje obrovského výkonu 2800 lumenů, dochází u ní k nárůstu teploty. Pokud teplota překročí 60°C, dojde k automatickému snížení výkonu. Jakmile teplota klesne pod 60°C, je možné opět používat nejvyšší výkon.
Indikace stavu nabití baterií – indikátor nabití je z taktických důvodů ukryt pod ochrannou maticí nabíjecího konektoru, pro jeho kontrolu je tedy nutné matici odšroubovat. Svítilna vždy indikuje stav nabití baterie tři