svet-rybare.cz

Fenix nabíjecí led svítilna e35r

Nový produkt Fenix nabíjecí led svítilna od známé značky FENIX je dostupný tady a teď za zcela nejnižší cenu. Akční cena 2 199 Kč.
Fenix nabíjecí led svítilna e35r
Zjistit dostupnost »
Značka: FENIX
2 199

Výborného výkonu bylo dosaženo použitím moderní LED Luminus SST-70. K napájení slouží vysokokapacitní Li-ion akumulátor typu 21700 s kapacitou 5000 mAh. Jeho dobíjení se provádí prostřednictvím USB-C konektoru na boku svítilny. E35R nahrazuje úspěšnou svítilnu E35 V3.0, proti ní má navíc vestavěný nabíjecí konektor a magnetickou koncovku. Svítilna byla navržena s ohledem na jednoduchost ovládání a širokou použitelnost. Šest světelných funkcí umožňuje zvolit mezi vysokým výkonem a výdrží více než dva a půl dne. K dispozici je i oslepující stroboskop pro nouzové situace. Fenix E35R je napájena digitálně kontrolovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Svítilna je vybavena ultra-tenkým kolimátorem, který je vyroben pomocí technologií z auto průmyslu. Zapnutí i přepínání režimů se provádí tlačítkem ergonomicky umístěnými na boku. Praktický je magnet v koncovce, svítilnu lze přichytit na železné předměty. Tato svítilna je ideálním světelným nástrojem s vynikajícím poměrem vysokého výkonu, kvality a ceny. Lze ji doporučit pro široké spektrum outdoorových, sportovních, pracovních i profesionálních aktivit.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry:

Je použita prémiová LED Luminus SST-70 s životností 50000 hodin.
Šest režimů výkonu: 3100 lumenů (2,5 hodiny) -> 1000 lumenů (3,67 hodiny) -> 350 lumenů (9,3 hodiny) -> 150 lumenů (21,3 hodiny) -> 30 lumenů (69 hodin) – Stroboskop s proměnlivou frekvencí (3100 lumenů).
Světelný tok a časy výdrže jsou měřeny s přibaleným Li-ion 21700 akumulátorem s kapacitou 5000 mAh.
Svítilna má paměť a zapne se v posledním zvoleném režimu (platí jen pro režimy 30, 150 a 350 lumenů).
Elektronika s digitální konstantní regulací a inteligentní ochranou proti přehřátí.
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku typu T6, svítilna je nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Ochrana proti náhodnému vložení baterie obráceně (přepólování).
Odolný povrch – Type III hard anodized.
Indikace stavu nabití baterie zabudovaná v tlačítku.
Vodotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry).
Unikátní supertenký kolimátor pro perfektní světelný kužel s dosvitem 260 metrů (15103 cd).
Rozměry 12 cm (délka) x 2,65 cm (průměr).
Váha 148 gramů s akumulátorem.
K baterce je přiložen akumulátor Fenix ARB-L21-5000 V2.0, nabíjecí USB-C kabel, šňůrka na zápěstí a náhradní o-kroužek.
Modely z řady E jsou dodávany bez pouzdra. Toto základní pouzdro lze dokoupit samostatně.
Jako volitelné originální příslušenství lze dokoupit: difuzér AOD-S V2.0, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, otočné pouzdro na opasek, držák na kolo, držák na kolo Fenix, USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.
Se svítilnou je kompatibilní i držák na kolo LockBlocks, držák na cyklistickou přilbu BikeBlock.

Použití:
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte. Pro zapnutí či vypnutí podržte boční tlačítko zhruba 0,5 vteřiny, svítilna se vždy zapne do posledního zvoleného režimu s vyjímkou dvou nejvyšších (turbo a high). Režimy výkonu můžete kdykoliv během provozu přepínat stisknutím bočního tlačítka. Stroboskop lze aktivovat podržením tlačítka po dobu 1,2 vteřiny. Po uvolnění tlačítka se stroboskop vypne.
Nabíjení – odklopte gumovou krytku nabíjecího konektoru na boku svítilny a zapojte přiložený kabel (konektor USB-C), druhý konec kabelu zapojte do počítače, nebo USB adaptéru do elektrické sítě či auta. Během nabíjení svítí indikační LED červeně. Po plném nabití se rozsvítí zeleně. Nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 3 hodiny (s napájecím zdrojem 2A). Během nabíjení lze používat režimy 30, 150 a 350 lumenů.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – Pokud teplota překročí 60°C, dojde k automatickému snížení výkonu. Jakmile teplota klesne pod 60°C, je možné opět používat nejvyšší výkon.
Indikace stavu nabití baterie – po krátkém stisku tlačítka (svítilna musí být vypnutá) se aktivuje LED indikátor v tlačítku. Pokud indikační dioda svítí zeleně je baterie nabita na více než 85%. Zelené blikání znamená 50-85% kapacity. Pokud svítí červeně, je nabita na 25-50%. Červené blikání značí, že zbývá méně než 25% kapacity baterie.
Zamknutí tlačítka – pokud chcete zabránit nechtěnému zapnutí svítilny v zavazadle, tak dvakrát rychle stiskněte tlačítko během 0,5 vteřiny (svítilna musí být vypnutá), svítilna poté dvakrát blikne v nízkém režimu a nelze ji zapnout. Odemknutí provedete opětovným rychlým dvojitým stiskem tlačítka. Nechtěnému zapnutí lze zabránit i povolením těla svítilny.
Upozornění na vybitý akumulátor – boční tlačítko začne blikat červeně a svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu.
Upozornění:

Nerozebírejte sami zapečetěnou část v hlavě svítilny, poruší se tím zár