svet-rybare.cz

Mainline wafters clones barrel 10×14 mm 150 ml tiger nut

Tento velmi žádaný produkt Mainline wafters clones barrel 10x14 mm pocházející od značky MAINLINE pohodlně získáte u nás právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Stojí teď u nás 249 Kč.
EAN: 5060509816033
Mainline wafters clones barrel 10x14 mm 150 ml tiger nut

Hlavním účelem Clones je, jak název napovídá, ‚klonovat‘ jakýkoli partikl nebo spod mix, kterým je místo zakrmené, a replikovat to do návnady na háček ‚match the hatch‘, která je mnohem praktičtější než samotný partikl.
Zejména proto, že některé partiklové návnady jsou příliš malé nebo příliš měkké na to, aby se daly skutečně použít na vaše návazce. Waftersky použijete v případě, že si chcete být jisti, že vaše návnada je stále nastražena a funguje tak, jak má po dlouhou dobu, oproti napříkald samotné kukuřici.
Clones jsou k dispozici ve čtyřech různých typech/příchutích, buď v 13mm pop-upech nebo 10mm x 14mm wafters, a přestože byly primárně navrženy pro použití na partiklem zakrmených místech, během testování se také velmi osvědčily ve všech situacích při klasickém rybolovu.
Tigernut:
Nelze popřít, že kapři milují tygří ořechy! Jejich křupavý a lepkavý cukr jako návnada má jedinečnou ořechovou chuť. Pop ups a Wafters Clones Tiger Nut jsou špinavě bílé barvy s tmavšími skvrnami a chutnají stejně jako tygří ořechy. Ideální pro lov s celými a drcenými ořechy (jako je Power Particle Nut Crush) nebo nad zakrmeným místem s návnadou, pokud se potřebujete vyhnout zákazu tygřího ořechu.