svet-rybare.cz

Lk baits nutrigo balanc garlic liver 200 ml – 20 mm

Tento velmi oblíbený produkt Lk baits nutrigo balanc garlic liver 200 ml - od naší známé značky LK BAITS snadno naleznete právě nyní za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 279 Kč.
EAN: 8595602022250
Lk baits nutrigo balanc garlic liver 200 ml - 20 mm

Velmi pronikavá nástraha s neskutečným dosahem a přírodní atraktivitou. Doporučujeme k nástraze přihodit hrstku návnad NUTRIGO FEED-EX  GARLIC LIVER! Nástraha vodná k celoročnímu použití.
Možná absolutní vrchol našeho výrobního umění a souhrn našich letitých zkušenností v jedné nástraze. Nutrigo Balanc je vyrobeno vůbec z toho nejlepšího, co kdy bylo pro lov kaprů objeveno a doslova prošpikováno těmi nejlepšími přírodními nektary, které intenzivně unikají z nástrahy v závislosti na množství propíchnutí povrchu.  A co víc? Nástraha je neutrálně vyvážená – nadlehčená, což mnohonásobně zvyšuje šance na záběr a úspěšné zaseknutí. Nutrigo Balanc je ZDE!
Nutrigo Balanc propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin). Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin).  Celoroční použití!
Ruční výroba. Patentově chráněno. Uvedený průměr je orientační. Na povrchu nástrahy se může vyskytovat tekutina. Nástraha může měnit barvu.
Obsah balení: 14 kusů nástrah