svet-rybare.cz

Delphin sada signalizátorů diver 9v-2+1

Zcela unikátní kousek Delphin sada signalizátorů diver od dodavatele s dlouholetou historií DELPHIN jednoduše najdete právě teď u nás ve výprodejové akci! Levně za cenu 2 070 Kč.
EAN: 8586018461573
Delphin sada signalizátorů diver 9v-2+1
Zjistit dostupnost »
Značka: DELPHIN
2 070

Bonusem je více než příjemná cena. Přesto se sada nenechá zahanbit parametry ani oproti o level dražšími konkurenty. Dosah samotné sady v závislosti na podmínkách až 150m. Samozřejmostí je tvrdý transportní kufřík pro bezpečnou přepravu. Navíc na tuto sadu poskytujeme prodlouženou, až 3 letou záruku!  
Charakteristika signalizátoru: Napájení 1ks 9V baterie zaručuje dlouhou dobu provozu. Možnost nastavení 8 různých tónů signalizace a 6 úrovní hlasitosti. Vstup pro 2.5mm jack umožňuje připojení dalšího elektronického přístroje, například svítícího závěsného signalizátoru. Samotné diody světelně indikují záběr 20s po uskutečnění. Signalizátor je voděodolný.  
Charakteristika přijímače: Napájení 3ks bateriemi typu AAA. Možnost nastavení 1 tónu signalizace a 5 úrovní hlasitosti. Samozřejmostí je vibrační mód a indikace led diodami. V zadní části se navíc nachází praktický klip na opasek.
Do kufríka tejto sady je možné uložiť maximálne konfiguráciu 3+1 (3ks signalizátorov a jeden prijímač).