svet-rybare.cz

Delphin prut corsa black carp 3,6 m 3 lb 3-díl

Často hledaný produkt Delphin prut corsa black carp 3,6 od spolehlivé značky DELPHIN snadno můžete získat u nás nyní za super peníze! V akci za cenu 1 646 Kč.
EAN: 8586018488440
Delphin prut corsa black carp 3
Zjistit dostupnost »
Značka: DELPHIN
1 646

Corsa Black je postavena na kvalitním blanku z 24T uhlíku, podobně jako ověřený a velmi oblíbený model ETNA E3. Prut na první pohled překvapí svým mimořádně štíhlým bankem, který patří jednoznačně mezi nejštíhlejší na trhu ve své třídě. Přesto si zachovává své skvělé parabolické vlastnosti při zdolávání či nahazování. Na blanku je navíc po celé délce aplikována PowerWrap technologie, kterou si všimnete už při prvním kontaktu s prutem. Jde o dodatečné vinutí karbonu kolem prutu, kterým je dosaženo značné zvýšení pevnosti a odolnosti vůči přetížení, což v praxi znamená mnohem vyšší životnost a snížení náchylnosti na mechanické poškození. PowerWrap je taktéž na celé rukojeti, díky čemuž se lépe drží v ruce a spolu s pogumovanou Shrink pěnou na konci vytváří dokonale protiskluzový povrch. CorsaBlack disponuje také PowerJoin spojem. Jde v podstatě o nenápadný detail, který je však velmi důležitým prvkem prutu. Jeho podstata spočívá v malém kovovém kroužku, osazeným na konci každého dílu, tedy v místě spoje s druhým dílem. Úkolem tohoto kroužku je minimalizovat možnost tříštivého poškození blanku, což prodlužuje životnost a zlepšuje odolnost prutu.
Blanky jsou osazeny osvědčenými SIC očky, na které se můžete spolehnout v každé situaci, ať už při použití vlasce nebo šňůry.

Průměr blanku nad rukojetí: 13mm
Rukojeť: PowerWrap, Shrink s EVA koncovkou
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 62cm
Velikost naváděcího očka: 50 cm