svet-rybare.cz

Benzar mix bicolor smoke wafters dumbells 10×8 mm 30 ml – mušle-česnek

Povedený kus Benzar mix bicolor smoke wafters dumbells 10x8 od výrobce s mnohaletou tradicí BENZAR MIX snadno naleznete u nás nyní opravdu výhodně! Cenově vychází na 117 Kč.
EAN: 5998214397809
Benzar mix bicolor smoke wafters dumbells 10x8 mm 30 ml - mušle-česnek

S přihlédnutím na předcházející poznatky a aktuální nároky jsme k řešení vícero situací vyhotovili Bicolor, dvoubarevnou variantu. Dumbelly soudkovitého tvaru mají vztlakovou sílu.
Podobně jako předchůdce, byl nastavený tak, aby háček kriticky odlehčil, nezdvihl ho v celé délce návazce, proto se pro dokonalé nabídnutí nástrahy oplatí experimentovat s rozměry háčků a jejich hmotností. Nástrahy disponují intenzivním dvoukomponentním aromatem, který se velmi dobře rozpouští a rozptyluje ve vodě. Jejich důležitá vlastnost je, že mají pestré barvy, a to je v současnosti velmi důležité především samozřejmě v čistějších vodách a jezerech. Kromě intenzivních barev a aromat, smoke varianty po průniku do vody „dýmí“. Při vytváření mraku produkují i vertikální vizuální účinek, který dokáže přilákat ryby i z větších vzdáleností. Jejich konzistence umožňuje jejich aplikaci i na háček a vlastový návazec, proto jsou během method technice použitelné i navlečené vedle větších návazců s peletovými krmítky. 10×8 mm nástrahy mají už selektivní účinek, proto jsou vhodné kromě method lovu i k lovu velkých ryb, jako klíč k úspěchu.