Zfish Taška na Křeslo Camo

Taška na křeslo vyrobena z nepromokavého materiálu v stylovém kamuflážním provedení je dalším přírustkem do camo edice produktů značky Zfish.... více informací »
Zfish Taška na Křeslo Camo
Značka: Zfish
499 Kč
Více informací
Taška na křeslo vyrobena z nepromokavého materiálu v stylovém kamuflážním provedení je dalším přírustkem do camo edice produktů značky Zfish....

Taška na křeslo vyrobena z nepromokavého materiálu v stylovém kamuflážním provedení je dalším přírustkem do camo edice produktů značky Zfish.

Taška na křeslo vyrobena z nepromokavého materiálu v stylovém kamuflážním provedení je dalším přírustkem do camo edice produktů značky Zfish.  Tato taška vám bude perfektním pomocníkem při přenášení vašeho křesílka k vodě. Je vybavena klasickými uchy a zároveň nastavitelným ramenním popruhem. Primárně je určená pro křeslo Zfish Quick Session Camo Chair, ale lze samozdřejmě použít i pro jiný  model křesílka o podobných transportních rozměrech.

  • Rozměr: 85x55x19 cm


Tento zlevněný produkt Zfish Taška na Křeslo Camo máte možnost nakoupit bez problémů u nás v populární kategorii tašky na křesla. Vyhledejte si ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice ve slevě! Tato značka Zfish poskytuje velmi kvalitní výrobky. A tady je důkaz.

Tento neodolatelný kousek Zfish Taška na Křeslo Camo Chair Carry Bag od značky s dlouholetou tradicí Zfish jednoduše seženete právě dnes výhodně! Aktuálně v akci od 499 Kč.