Zfish Pěnová Nástraha Foam Pop

Naše pěnová nástraha Pop Up Baits je ideální pro perfektní prezentaci zig rig montáže.  Naše pěnová nástraha Pop Up Baits je ideální pro... více informací »
Zfish Pěnová Nástraha Foam
Značka: Zfish
69 Kč
Více informací
Naše pěnová nástraha Pop Up Baits je ideální pro perfektní prezentaci zig rig montáže.  Naše pěnová nástraha Pop Up Baits je ideální pro...

Naše pěnová nástraha Pop Up Baits je ideální pro perfektní prezentaci zig rig montáže. 

Naše pěnová nástraha Pop Up Baits je ideální pro perfektní prezentaci zig rig montáže. Měkká nástraha je vyrobena z kvalitního pěnového materiálu s vysokou mírou nasákavosti a pružnosti. Výborně vstřabává dipy a má vysoký plovoucí výtlak. Všechny kuličky mají již předvrtané dirky.

  • Balení obsahuje: 9 ks

Tento zlevněný produkt Zfish Pěnová Nástraha Foam Pop pořídíte také na stránkách v oblíbené kategorii imitace. Nyní můžete koupit skvělé produkty z této populární rubriky za rozumné peníze. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás najdete další prověřené zboží od výrobce Zfish. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Zfish Pěnová Nástraha Foam Pop Up Baits 15mm - Oranžové originál od výrobce Zfish jde nakoupit právě teď v naší nabídce za výborné peníze. Zrovna teď v akci za 69 Kč.