Zfish Indicator ZFX Mini –

ZFX mini představuje spolehlivý indikátor záběru v minimalistickém provedení s možností dostatečného dopnutí vlasce díky přídavným závažím.... více informací »
Zfish Indicator ZFX Mini
Značka: Zfish
189 Kč
Více informací
ZFX mini představuje spolehlivý indikátor záběru v minimalistickém provedení s možností dostatečného dopnutí vlasce díky přídavným závažím....

ZFX mini představuje spolehlivý indikátor záběru v minimalistickém provedení s možností dostatečného dopnutí vlasce díky přídavným závažím.

ZFX mini představuje spolehlivý indikátor záběru v minimalistickém provedení s možností dostatečného dopnutí vlasce díky přídavným závažím. Tento indikátor pracuje na principu spolehlivého kuličkového systému pro uvolnění vlasce. U tohoto kuličkového systému lze regulovat citlivost otáčením bočních šroubků. Třecí odpor je minimální a nedochází k poškození vlasce při záběru. Posuvné závaží na rameni je ideální k nastavení dopnutí vlasce. Další zátěže lze samostatně dokoupit a snadno přidat po odšroubování závitové hlavy indikátoru.

Dostupné v barevném provedení:
  • černá
  • modrá
  • zelená
  • červená
Vynikající produkt Zfish Indicator ZFX Mini - černá originál od výrobce Zfish lze pořídit v naší internetové nabídce ve slevě! Právě nyní za 189 Kč.