Zfish Boilie v dipu Carp Impuls 20mm 150g

ZFISH Boilies v dipu Carp Impuls je naše NOVÁ PREMIOVÁ řada dipovaného boilies, po které spousta z našich stálých zákazníků dlouho volala. ZFISH... více informací »
Zfish Boilie v dipu Carp Impuls 20mm 150g -
Značka: Zfish
129 Kč
Více informací
ZFISH Boilies v dipu Carp Impuls je naše NOVÁ PREMIOVÁ řada dipovaného boilies, po které spousta z našich stálých zákazníků dlouho volala. ZFISH...

ZFISH Boilies v dipu Carp Impuls je naše NOVÁ PREMIOVÁ řada dipovaného boilies, po které spousta z našich stálých zákazníků dlouho volala.

ZFISH Boilies v dipu Carp Impuls je naše NOVÁ PREMIOVÁ řada dipovaného boilies, po které spousta z našich stálých zákazníků dlouho volala. Tyto dipované kuličky jsou rozněž velice silně  a dlohodobě aromatizované a samotné aroma je díky použitým špičkovým a vysoce kvalitním koncentrátům, přísadám a surovinám od renomovaných anglických značek jako CC MOORE a Haiths, prostě magnetem na ryby.

  • Dodáváno v 5-ti oblíbených příchutích – snadný výběr dle ročního období a revíru
  • Špičkové anglické  přísady a komponenty od značek CC MOORE a Haiths
  • Silná, kvalitní a stabilní aromata, která ryby prostě milují a zvyšují jejich chuť a zvědavost
  • Hmotnost balení 150g

Hodně prodávaný výrobek Zfish Boilie v dipu Carp Impuls 20mm 150g můžete nakoupit rovnou tu na webu v sekci boilies. Najděte si akční produkty z této kategorie ve výprodejové akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele Zfish. Najdete je níže na této stránce. Přední výrobce Zfish dlouhodobě prodává prvotřídní výrobky.

Diskontní kus Zfish Boilie v dipu Carp Impuls 20mm 150g - Chilli-Robin Red pocházející od značky Zfish snadno můžete najít tady teď za super peníze! Produkt koupíte teď u nás za 129 Kč.