Zfish Boilie v dipu Carp Impuls 20mm 150g

ZFISH Boilies v dipu Carp Impuls je naše NOVÁ PREMIOVÁ řada dipovaného boilies, po které spousta z našich stálých zákazníků dlouho volala. ZFISH... více informací »
Zfish Boilie v dipu Carp Impuls 20mm 150g -
Značka: Zfish
129 Kč
Více informací
ZFISH Boilies v dipu Carp Impuls je naše NOVÁ PREMIOVÁ řada dipovaného boilies, po které spousta z našich stálých zákazníků dlouho volala. ZFISH...

ZFISH Boilies v dipu Carp Impuls je naše NOVÁ PREMIOVÁ řada dipovaného boilies, po které spousta z našich stálých zákazníků dlouho volala.

ZFISH Boilies v dipu Carp Impuls je naše NOVÁ PREMIOVÁ řada dipovaného boilies, po které spousta z našich stálých zákazníků dlouho volala. Tyto dipované kuličky jsou rozněž velice silně  a dlohodobě aromatizované a samotné aroma je díky použitým špičkovým a vysoce kvalitním koncentrátům, přísadám a surovinám od renomovaných anglických značek jako CC MOORE a Haiths, prostě magnetem na ryby.

  • Dodáváno v 5-ti oblíbených příchutích – snadný výběr dle ročního období a revíru
  • Špičkové anglické  přísady a komponenty od značek CC MOORE a Haiths
  • Silná, kvalitní a stabilní aromata, která ryby prostě milují a zvyšují jejich chuť a zvědavost
  • Hmotnost balení 150g


Unikátní a oblíbený produkt máte možnost nakoupit již dnes tu na našem webu v populární sekci boilies! Máme pro vás akční produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další produkty od výrobce Zfish. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Zfish Boilie v dipu Carp Impuls 20mm 150g - Chilli-Robin Red pocházející od značky Zfish snadno můžete najít tady teď za super peníze! Produkt koupíte teď u nás za 129 Kč.