Zfish Balanced Feeder Dumbells

ZFISH Balanced Feeder Dumbells to jsou perfektní plovoucí, nerozpustné nástrahy na feeder nebo plavanou.  ZFISH Balanced Feeder Dumbells to jsou... více informací »
Zfish Balanced Feeder Dumbells 8mm
Značka: Zfish
99 Kč
Více informací
ZFISH Balanced Feeder Dumbells to jsou perfektní plovoucí, nerozpustné nástrahy na feeder nebo plavanou.  ZFISH Balanced Feeder Dumbells to jsou...

ZFISH Balanced Feeder Dumbells to jsou perfektní plovoucí, nerozpustné nástrahy na feeder nebo plavanou. 

ZFISH Balanced Feeder Dumbells to jsou perfektní plovoucí, nerozpustné nástrahy na feeder nebo plavanou. Je možné je klasicky nastražit/napíchnout na háček, nastražit na trn, vlas nebo pod háček pomocí silikonového kroužku. Naše Dumbellsky jsou jsou vyrobeny ze špičkových a vysoce kvalitních anglických komponentů od renomované značky CC MOORE, takže o kvalitu složení a následné zdraví ryb po jejich požítí nemusíte mít obavy, tyto nástrahy nejsou žádnou zátěží ani pro ryby samotné, ani pro Váš oblíbený revír. Naše feederové dumbellsky nabízíme v pěti oblíbených příchutích, ze kterých snadno vyberete tu pravou přesně pro roční období a podmínky u vody. Věříme, že si naše dumbellsky oblíbíte stejně tak jako náš team.

  • Dodáváno v 5-ti oblíbených příchutích – snadný výběr dle ročního období a revíru
  • Špičkové anglické přísady a komponenty od značky CC MOORE
  • Silná, kvalitní a stabilní aromata, která ryby prostě milují a zvyšují jejich chuť a zvědavost
  • Široké možnosti využití/nastražení
  • Hmotnost balení 14g


Velmi žádaný produkt lze zakoupit bez problémů tu na našich stránkách ve známé sekci nástrahy na háček! Vyberte si ještě jiné produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé produkty značky Zfish. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Zfish dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží. Přesvědčte se sami.

Oblíbený a kvalitní kousek Zfish Balanced Feeder Dumbells 8mm - Monster Crab-Pineapple od známé společnosti Zfish získáte právě dnes za výhodné peníze! Akční ceny již od 99 Kč.