Zeck Taška na stojany Rod

Rod Stand Bag je taška vyvinutá k přenosu až 4 Rod Stands. Otravný transport samostatných stojanů je jednou provždy minulost.   Rod Stand Bag je... více informací »
Zeck Taška na stojany
Značka: Zeck
1 324 Kč
Více informací
Rod Stand Bag je taška vyvinutá k přenosu až 4 Rod Stands. Otravný transport samostatných stojanů je jednou provždy minulost.   Rod Stand Bag je...

Rod Stand Bag je taška vyvinutá k přenosu až 4 Rod Stands. Otravný transport samostatných stojanů je jednou provždy minulost.

 

Rod Stand Bag je taška vyvinutá k přenosu až 4 Rod Stands. Otravný transport samostatných stojanů je jednou provždy minulost.

  • taška k přepravě až 4 stojanů na pruty
  • vodotěsná, vnitřní PVC membrána 
  • dělící stěna a úchyty stojanů
  • robustní nosný popruh
Parametry:
rozměry: 89 x 20 x 10 cm
materiál: 600D Polyester
použité zipy: YKK #10
doplňující 1: pro přepravu až 4 stojanů
doplňující 2: nepromokavá vnitřní PVC membrána
doplňující 3: rozdělovače a klipy pro upevnění stojanů
doplňující 4: robusní popruh pro nošení


Výjimečný produkt Zeck Taška na stojany Rod je k dostání rovněž tady na stránkách ve známé sekci příslušenství ke stojanům! Připravili jsme pro vás akční produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na další prověřené produkty od značky Zeck. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Zeck má na skladě skvělé produkty.

Super kousek Zeck Taška na stojany Rod Stand Bag od kvalitní značky Zeck snadno seženete právě nyní pořád výhodně! Nyní zakoupíte za 1 324 Kč.