svet-rybare.cz

Wolf zakrmovací raketa x-spod competition černá

Tento výjimečný produkt Wolf zakrmovací raketa x-spod od oblíbené značky se zárukou kvality WOLF pohodlně získáte v naší nabídce za super cenu! Nyní pořídíte za super cenu 459 Kč.
EAN: 5060560361312
Wolf zakrmovací raketa x-spod competition černá
Zjistit dostupnost »
Značka: WOLF
459

Když už si jednou raketu zaklipujete, můžete krmit volné návnady velmi přesně do jednoho místa. Raketu můžete plnit dvěma různými způsoby. Rozdělit ji napůl a krmení s ní nabírat stejně jako lžící a následně ji zavřít. Anebo otevřít jen jeden díl a naplnit tak raketu zcela doplna. S raketou budete schopni krmit bez problémů na vzdálenost přes 120 metrů, přičemž do ní můžete plnit všechno krmení od partiklu, boilies, vnadících směsí přes pelety až po tekuté složky jako dipy a boostery.
Všechno Vaše krmení bude doručeno přesně a bezpečně díky použití 16 magnetů, které drží celou raketu pohromadě během letu. Můžete dokonce raketu nahazovat ze země, což s konkurenčními produkty není možné. Nyní můžete krmit stylově a se skvělou vizuální kontrolou i na velkou na vzdálenost. Dokonalá pomůcka na krmení s vylepšenou přesností a pohodlím.