Westin Gumová nástraha ShadTeez

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při... více informací »
Westin Gumová nástraha ShadTeez Slim
Značka: Westin
149 Kč
Více informací
Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při...

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při mnoha různých rychlostech.

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při mnoha různých rychlostech. Je to menší bráška 22cm a 27cm verzí této nástrahy, ale právě jeho menší rozměr mu dodává o něco větší možnost využití.

Hladoví predátoři ho jednoduše slupnou a zajistí vám tak více úlovků. S jigovou hlavičkou a stingerem vám tato malá nástraha nabídne velké věci.

Specifikace:
  • Optimalizovaná tuhost a pohyblivost
  • Realistický vzhled očí
  • Výrazný a velmi pohyblivý ocas
  • Užší do detailu propracované tělo
  • Ručně malované detaily

Velmi žádaný produkt seženete přímo na webu umístěný v rubrice gumové ryby, twistery. Nyní si můžete koupit kvalitní kousky z naší rubriky za akční cenu!

Ve slevě kus Westin Gumová nástraha ShadTeez Slim Lively Roach - 10cm/6g/3ks od předního výrobce Westin jde koupit na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci! Akční ceny od 149 Kč.