Westin Gumová nástraha ShadTeez Slim Headlight

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy.  Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí... více informací »
Westin Gumová nástraha ShadTeez
Značka: Westin
169 Kč
Více informací
Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy.  Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí...

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. 

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při mnoha různých rychlostech.

Je to menší bráška 22cm a 27cm verzí této nástrahy, ale právě jeho menší rozměr mu dodává o něco větší možnost využití. Hladoví predátoři ho jednoduše slupnou a zajistí vám tak více úlovků. S jigovou hlavičkou a stingerem vám tato malá nástraha nabídne velké věci.

Specifikace:
  • Optimalizovaná tuhost a pohyblivost
  • Realistický vzhled očí
  • Výrazný a velmi pohyblivý ocas
  • Užší do detailu propracované tělo
  • Ručně malované detaily

Tento velmi žádaný produkt je dostupný rovněž tady na našem webu v populární rubrice gumové ryby, twistery! Získejte parádní zboží z této populární kategorie za super peníze! To není vše, nebojte, máme toho více! U nás najdete více skvělých kousků od výrobce Westin. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Westin Gumová nástraha ShadTeez Slim Headlight - 10cm/6g/3ks od naší známé značky Westin jednoduše naleznete momentálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny od 169 Kč.