Westin Gumová nástraha ShadTeez Slim Blue

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při... více informací »
Westin Gumová nástraha ShadTeez Slim Blue Headlight -
Značka: Westin
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při mnoha různých rychlostech.

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při mnoha různých rychlostech. Je to menší bráška 22cm a 27cm verzí této nástrahy, ale právě jeho menší rozměr mu dodává o něco větší možnost využití.

Hladoví predátoři ho jednoduše slupnou a zajistí vám tak více úlovků. S jigovou hlavičkou a stingerem vám tato malá nástraha nabídne velké věci.

Specifikace:
  • Optimalizovaná tuhost a pohyblivost
  • Realistický vzhled očí
  • Výrazný a velmi pohyblivý ocas
  • Užší do detailu propracované tělo
  • Ručně malované detaily


Tento levný produkt Westin Gumová nástraha ShadTeez Slim máte možnost najít pohodlně na našem webu v oblíbené rubrice gumové ryby, twistery! Nyní si můžete koupit unikátní zboží ze zmíněné kategorie za výborné peníze. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další kousky od dodavatele Westin. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Westin představuje prvotřídní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.