Westin Gumová nástraha ShadTeez Slim Bass

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při... více informací »
Westin Gumová nástraha ShadTeez Slim Bass Orange
Značka: Westin
149 Kč
Více informací
Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při...

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při mnoha různých rychlostech. 

Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při mnoha různých rychlostech. Je to menší bráška 22cm a 27cm verzí této nástrahy, ale právě jeho menší rozměr mu dodává o něco větší možnost využití.

Hladoví predátoři ho jednoduše slupnou a zajistí vám tak více úlovků. S jigovou hlavičkou a stingerem vám tato malá nástraha nabídne velké věci.

Specifikace:
  • Optimalizovaná tuhost a pohyblivost
  • Realistický vzhled očí
  • Výrazný a velmi pohyblivý ocas
  • Užší do detailu propracované tělo
  • Ručně malované detaily


Tento kvalitní kousek jde pořídit rovnou tu zařazený v rubrice gumové ryby, twistery. Nyní pořídíte kvalitní výrobky z naší sekce za super cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od dodavatele Westin. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Westin Gumová nástraha ShadTeez Slim Bass Orange - 10cm/6g/3ks od známé značky Westin máte možnost koupit v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu! V akci za 149 Kč.