Westin Gumová nástraha ShadTeez Headlight

ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný... více informací »
Westin Gumová nástraha ShadTeez Headlight -
Značka: Westin
154 Kč
Více informací
ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný...

ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný pohyb ve vodě, a to i při pomalém vedení, což dokáže dravce dokonale očarovat.

ShadTeez předčí všechny ostatní nástrahy. Je dokonalý do posledního detailu. Mohutné tělo se štíhlým koncem a širokým ocasem vytváří krásný pohyb ve vodě, a to i při pomalém vedení, což dokáže dravce dokonale očarovat. Je vhodný pro všechny druhy přívlače. Pohybem imituje zraněnou a panikařící kořist, a tak na sebe útok dravce nenechá dlouho čekat.

Specifikace:
  • Optimalizovaná tuhost a pohyblivost
  • Realistický vzhled očí
  • Výrazný a velmi pohyblivý ocas
  • Mohutné do detailu propracované tělo
  • Ručně malované detaily


Vysoce kvalitní produkt Westin Gumová nástraha ShadTeez lze koupit právě teď tady a teď na našem webu ve známé rubrice gumové ryby, twistery! Vyhledejte si jiné produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další skvělé zboží od dodavatele Westin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně oblíbený produkt Westin Gumová nástraha ShadTeez Headlight - 12cm/15g/2ks od značky se skvělou pověstí Westin máte možnost dostat právě teď za super cenu. Výhodně teď u nás za 154 Kč.