Westin Gumová nástraha Ricky the Roach Pink Headlight

Na rychlosti záleží a s touto verzí Rickyho ji budete mít dokonale pod kontrolou. Kratší ocásek umožňuje hladký a pomalý pohyb vodou, zatímco... více informací »
Westin Gumová nástraha Ricky the Roach Pink
Značka: Westin
149 Kč
Více informací
Na rychlosti záleží a s touto verzí Rickyho ji budete mít dokonale pod kontrolou. Kratší ocásek umožňuje hladký a pomalý pohyb vodou, zatímco...

Na rychlosti záleží a s touto verzí Rickyho ji budete mít dokonale pod kontrolou. Kratší ocásek umožňuje hladký a pomalý pohyb vodou, zatímco velké kopyto nabízí rychlejší a nevyzpytatelnější chod. Ať zvolíte jakoukoli variantu, tato nástraha se vrhne do akce hned po dopadu do vody. 

Na rychlosti záleží a s touto verzí Rickyho ji budete mít dokonale pod kontrolou. Kratší ocásek umožňuje hladký a pomalý pohyb vodou, zatímco velké kopyto nabízí rychlejší a nevyzpytatelnější chod. Ať zvolíte jakoukoli variantu, tato nástraha se vrhne do akce hned po dopadu do vody. Velice realisticky imituje plotici, která je pro dravce neodolatelná, zejména pak pro ty větší, jako jsou candáti a štiky.

Specifikace:
  • Optimalizovaná pohyblivost
  • Realistický vzhled očí
  • Štíhlé tělo s velkým lesklým břichem
  • Ručně malované detaily


Hodně prodávaný kousek Westin Gumová nástraha Ricky the Roach seženete právě zde tu na našem webu ve známé kategorii gumové ryby, twistery. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty ve zmíněné sekci snadno online!

Exkluzivní kus Westin Gumová nástraha Ricky the Roach Pink Headlight - 10cm od dodavatele zboží Westin pohodlně nakoupíte momentálně skutečně výhodně! Stojí teď u nás 149 Kč.