Westin Gumová nástraha CurlTeez

Gumová nástraha se zatočeným ocáskem – že to není nic nového? To se pletete. Tuhle nástrahu jsme fakt vypiplali, takže se rychle zařadí mezi ty,... více informací »
Westin Gumová nástraha CurlTeez Dirty Harbor -
Značka: Westin
154 Kč
Více informací
Gumová nástraha se zatočeným ocáskem – že to není nic nového? To se pletete. Tuhle nástrahu jsme fakt vypiplali, takže se rychle zařadí mezi ty,...

Gumová nástraha se zatočeným ocáskem – že to není nic nového? To se pletete. Tuhle nástrahu jsme fakt vypiplali, takže se rychle zařadí mezi ty, které budete rozhodně chtít mít v krabičce se svými nejoblíbenějšími nástrahami.

Gumová nástraha se zatočeným ocáskem – že to není nic nového? To se pletete. Tuhle nástrahu jsme fakt vypiplali, takže se rychle zařadí mezi ty, které budete rozhodně chtít mít v krabičce se svými nejoblíbenějšími nástrahami.

Její štíhlé tělo skvěle napodobuje nástražní rybičku, ocásek se probouzí k životu i při sebemenším pohybu a při rychlém přitahování to pak rozjede na plné obrátky. Kromě toho, že na hladové dravce působí jako pozvánka na „sněz, kolik můžeš“ party, má ocásek ještě další funkci – tím že je natočen směrem dolů, jakmile se ocitne blízko dna, začne vířit kamínky a bahno a nadělá pod vodou pěkný rámus. Pokud tedy ještě nějaká ryba nevěděla, že se podává oběd, tak teď už je určitě na cestě.

CurlTeez může být osazen klasickou jigovou hlavičkou nebo může být součástí Dropshot nebo Texas / Carolina návazce, a to díky otvorům na zádech a bříšku. Ať už si vyberete jakýkoliv způsob, buďte každopádně připraveni na velký úlovek.

Specifikace:
  • Optimalizovaná pohyblivost
  • Realistický vzhled očí
  • Velmi pohyblivý ocásek
  • Štíhlé tělo s lesklým bříškem
  • Otvory na zádech a bříšku pro umístění návazce
  • Ručně malované detaily
  • Ideální pro Jigging, Dropshot a Texas/Carolina Rig

Unikátní produkt Westin Gumová nástraha CurlTeez je k sehnání bez obtíží tady u nás v rubrice gumové ryby, twistery. Mrkněte na parádní výrobky z této známé sekce za výhodné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další produkty od výrobce Westin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Westin vám nabízí top produkty. Přesvědčte se.

Tento levný produkt Westin Gumová nástraha CurlTeez Dirty Harbor - 7cm/3,5g/3ks od dodavatele kvalitních produktů Westin je k dostání v aktuální nabídce za rozumné peníze! Teď za akční cenu 154 Kč.