Trakker Sada nádobí Armolife Marble

Souprava na vaření (dostupná ve 3 velikostech) Armolife Marble CookSet byla vyvinuta tak, aby byla extrémně odolná proti opotřebení. Souprava na... více informací »
Trakker Sada nádobí Armolife
Značka: Trakker
1 229 Kč
Více informací
Souprava na vaření (dostupná ve 3 velikostech) Armolife Marble CookSet byla vyvinuta tak, aby byla extrémně odolná proti opotřebení. Souprava na...

Souprava na vaření (dostupná ve 3 velikostech) Armolife Marble CookSet byla vyvinuta tak, aby byla extrémně odolná proti opotřebení.

Souprava na vaření (dostupná ve 3 velikostech) Armolife Marble CookSet byla vyvinuta tak, aby byla extrémně odolná proti opotřebení. Je vyrobena z extra silného 2,5mm hliníku s nerezovou základnou a potažena dvěma vrstvami mramorového povlaku, který jí dodává profesionální vzhled a dokonale nelepivé vlastnosti. Pánve jsou navrženy pro všechny zdroje tepla, takže je využijete jak doma nebo u vody. Každá sada obsahuje hrnec, pánev a odnímatelnou rukojeť, která je kompatibilní napříč mezi sadami. Rukojeť má dvojčinnou bezpečnostní západku, která zabraňuje nechtěnému uvolnění při manipulaci s horkou pánví.

Vlastnosti produktu
  • Odolná, dvouvrstvá, mramorovaná úprava, která dodává profesionální vzhled a dokonale nelepivé vlastnosti
  • Extra silná (2,5mm), hliníková konstrukce
  • Nerezová základna pro použití na různých zdrojích tepla – kromě vařiče, např. na plynových, radiálních, keramických nebo indukčních varných deskách
  • V olivové barvě s bílými a černými skvrnami
  • Odnímatelná rukojeť, odolná proti teplu s dvojčinným bezpečnostním uzávěrem zabraňujícím nechtěnému uvolnění
Rozměry
  • Compact – sada obsahuje hrnec (ø16×6,8cm), pánev (ø20×5cm) a rukojeť
  • Medium – sada obsahuje hrnec (ø18×7,8cm), pánev (ø24×5cm) a rukojeť
  • Large – sada obsahuje hrnec (ø80×8,8cm), pánev (ø28×5cm) a rukojeť

Tento nejprodávanější produkt jde sehnat již dnes tady u nás v kategorii nádobí! Nyní získáte zcela nové produkty z naší kategorie na pár kliknutí. Značka Trakker vám nabízí top zboží. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky Trakker. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nový výrobek Trakker Sada nádobí Armolife Marble Cookset - Compact od dodavatele s dobrým jménem Trakker máte možnost nakoupit na našich stránkách nyní za super peníze! V akci za cenu 1 229 Kč.