svet-rybare.cz

Trabucco vlasec t force xps ultra strong fc403 fluorocarbon 50 m – 0,302 mm 8,3 kg

Nový produkt Trabucco vlasec t force xps ultra strong fc403 fluorocarbon od výrobce se skvělou pověstí TRABUCCO je k získání na našich stránkách za výhodné peníze. Nyní za akční cenu 449 Kč.
EAN: 8054393128508
Trabucco vlasec t force xps ultra strong fc403 fluorocarbon 50 m - 0

Technologický vývoj s více jak 70 letou historií prošel řadou inovativních výrobní postupů s následnými modifikacemi jejichž záměrem je zdokonalení výsledného produktu v návaznosti na působení vnějších vlivů. Precizní japonská technologie se představuje v nové řadě vlasců T-FORCE XPS ULTRA STRONG FC 403. Jde o typově velmi odolné vlasce ze 100% fluorcarbonu, u nichž byl použit proces trojité strukturalizace vlákna vyznačující se velmi dobrou potápivostí, odolností proti oděru, velmi malou průtažností, nízkou viditelností, tvrdostí a v neposlední řadě odolností proti UV záření. 
CHARAKTERISTIKA A VLASTNOSTI 

Patentovaná japonská vyrobní technologie strukturalizace flurokarbonového jádra
Zvýšení odolnosti proti fyzickému poškození při kontaktu s jiným tělesem
Odolnost proti UV záření
Velmi nízká průtažnost
Zdokonalení zpevnění v uzlu až o 40% díky hladké vrstvě vlákna
Velmi nízký index zlomu světla (refractive index) a s tím spojená velmi malá viditelnost
Velmi dobrá potápivost 

CO JE FLUOROCARBON 
Jak již samotný název napovídá, jedná se o chemickou sloučeninu carbonu a fluorinu kdy základním stavebním kamenem je jednosměrné uspořádání a spojení identických molekul vždy v jedné řadě. Díky tomuto spojení dosahují fluorocarbonové návazce nevšední tvrdosti a dobré odolnosti proti oděru.