Suretti Obal na pruty dvoukomorový vz.60

Zcela nový obal na pruty v armádní kamufláži vz. 60 pojme téměř vše potřebné na vaši rybářskou výpravu. Zcela nový obal na pruty v armádní... více informací »
Suretti Obal na pruty dvoukomorový
Značka: Suretti
1 199 Kč
Více informací
Zcela nový obal na pruty v armádní kamufláži vz. 60 pojme téměř vše potřebné na vaši rybářskou výpravu. Zcela nový obal na pruty v armádní...

Zcela nový obal na pruty v armádní kamufláži vz. 60 pojme téměř vše potřebné na vaši rybářskou výpravu.

Zcela nový obal na pruty v armádní kamufláži vz. 60 pojme většinu nářadí na vaši rybářskou výpravu. Šířka komory je 11cm, výška 21cm se v 80cm zužuje na 11cm. To vytváří dostatečný prostor na naviják nasazený na prutu.

Na jedné straně je dlouhá kapsa po celé délce obalu 95x9x5cm na podběrák a nad ní jsou tři kapsy 20x10x5cm na drobnosti, nebo na krabičky Versus typu VS506, VS706 a VS806.

Na druhé straně jsou tři kapsy o rozměru 20x20x5cm do kterých pasují krabičky typu VS3010NDM,VS3010ND a VS3010NS a jedna kapsa nepromokavá na doklady.

Na popruhách jsou čtyři užitečná oka na zavěšení různých potřeb. Všude jsou použity velké pevné zipy s dvěma jezdci, které mají místo kovové rukojeti provázek s plastovým gripem.

Obal je ušit z pevného 600D Oxford Nylon materiálu, který je velmi pevný a odolný.

Kvalitní a žádaný výrobek Suretti Obal na pruty dvoukomorový vz.60 můžete získat pohodlně tady a teď na našich stránkách v populární kategorii pouzdra na pruty! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této kategorie ve výprodejové akci. V očích zákazníků populární výrobce Suretti vám může poskytnout kvalitní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další prověřené zboží od značky Suretti. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní produkt Suretti Obal na pruty dvoukomorový vz.60 - 110cm od našeho předního výrobce Suretti lze získat právě teď za výhodnou cenu! Aktuálně v akci od 1 199 Kč.