Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Spicy

Pop Tops je inovací mezi neutrálně vyváženými nástrahami. Spojení klasické potápivé směsi (1/2) a fluo plovoucí směsi (1/2) dává této... více informací »
Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Spicy Chicken
Značka: Starbaits
249 Kč
Více informací
Pop Tops je inovací mezi neutrálně vyváženými nástrahami. Spojení klasické potápivé směsi (1/2) a fluo plovoucí směsi (1/2) dává této...

Pop Tops je inovací mezi neutrálně vyváženými nástrahami. Spojení klasické potápivé směsi (1/2) a fluo plovoucí směsi (1/2) dává této nástraze obrovský potenciál.

Pop Tops je inovací mezi neutrálně vyváženými nástrahami. Spojení klasické potápivé směsi (1/2) a fluo plovoucí směsi (1/2) dává této nástraze obrovský potenciál. Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies. Nástraha je ideální na rychlé chytání, opatrné ryby, chladné vody a také by určitě neměla chybět ve výzbroji na závodní rybolov.

  • Příchuť Pro Spicy Chicken.


Vysoce kvalitní produkt Starbaits Vyvážené boilie Pop jde pořídit právě zde tu na našem webu v kategorii vyvážené boilies! Mrkněte na akční produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu.

Designový výrobek Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Spicy Chicken 60g - 14mm od spolehlivé značky Starbaits máte možnost dostat tady a teď se slevou! Nabídka od 249 Kč.