Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Spicy

Pop Tops je inovací mezi neutrálně vyváženými nástrahami. Spojení klasické potápivé směsi (1/2) a fluo plovoucí směsi (1/2) dává této... více informací »
Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Spicy Chicken
Značka: Starbaits
249 Kč
Více informací
Pop Tops je inovací mezi neutrálně vyváženými nástrahami. Spojení klasické potápivé směsi (1/2) a fluo plovoucí směsi (1/2) dává této...

Pop Tops je inovací mezi neutrálně vyváženými nástrahami. Spojení klasické potápivé směsi (1/2) a fluo plovoucí směsi (1/2) dává této nástraze obrovský potenciál.

Pop Tops je inovací mezi neutrálně vyváženými nástrahami. Spojení klasické potápivé směsi (1/2) a fluo plovoucí směsi (1/2) dává této nástraze obrovský potenciál. Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies. Nástraha je ideální na rychlé chytání, opatrné ryby, chladné vody a také by určitě neměla chybět ve výzbroji na závodní rybolov.

  • Příchuť Pro Spicy Chicken.

Tento vynikající produkt Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Spicy máte možnost dostat prostě tady u nás umístěný v sekci vyvážené boilies. Nyní najdete ještě jiné výrobky z této známé rubriky ve výhodné akci! Populární výrobce Starbaits dlouhodobě dodává kvalitní sortiment A tady je důkaz! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více skvělých produktů od dodavatele Starbaits. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Spicy Chicken 60g - 14mm od spolehlivé značky Starbaits máte možnost dostat tady a teď se slevou! Nabídka od 249 Kč.