Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops... více informací »
Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish 60g -
Značka: Starbaits
249 Kč
Více informací
Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops...

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies.

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies. Ideální nástraha na rychlé chytání, opatrné ryby, chladné vody a závodní rybolov.

  • Průměr: 14mm a 20mm 

Levný výrobek Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish lze získat již dnes tady na našem webu umístěný v rubrice vyvážené boilies. Získejte zcela nové produkty z naší rubriky za nejnižší cenu.

Vynikající výrobek Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish 60g - 14mm od přední společnosti Starbaits jednoduše pořídíte momentálně ve výprodejové akci! Právě nyní za skvělou cenu 249 Kč.