Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops... více informací »
Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish 60g -
Značka: Starbaits
249 Kč
Více informací
Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops...

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies.

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies. Ideální nástraha na rychlé chytání, opatrné ryby, chladné vody a závodní rybolov.

  • Průměr: 14mm a 20mm 

Tento velmi oblíbený produkt Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish je k sehnání mimo jiné tu v kategorii vyvážené boilies! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty z této známé kategorie za výhodné peníze!

Vynikající výrobek Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Omega Fish 60g - 14mm od přední společnosti Starbaits jednoduše pořídíte momentálně ve výprodejové akci! Právě nyní za skvělou cenu 249 Kč.