Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Garlic Fish 60g –

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops... více informací »
Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Garlic Fish
Značka: Starbaits
249 Kč
Více informací
Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops...

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies.

Neutrálně vyvážená nástraha (polovina potápivá směs a polovina fluo plovoucí směs). Na rozdíl od klasického plovoucího boilies obsahuje Pop Tops všechny tekuté a práškové atraktační látky, které jsou obsaženy v klasickém potápivém boilies. Ideální nástraha na rychlé chytání, opatrné ryby, chladné vody a závodní rybolov.

  • Průměr: 14mm a 20mm 


Velmi oblíbený produkt Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Garlic Fish 60g můžete sehnat ještě na stránkách v sekci vyvážené boilies! Pořiďte si parádní produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu. To ale není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další produkty od výrobce Starbaits. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Starbaits nabízí prvotřídní zboží

Tento akční produkt Starbaits Vyvážené boilie Pop Tops Garlic Fish 60g - 14mm od našeho výrobce Starbaits snadno můžete pořídit zde teď ve výhodné akci! Nyní pořídíte za super cenu 249 Kč.