Starbaits Sada závěs na

Obratlík Rolling Swivel (10ks) Vysoce pevnostní obratlík s matným nelesknoucím se povrchem. Velikost: 8 Safety Lead Clip (závěsky) 10ks Extra pevné... více informací »
Starbaits Sada závěs na
Značka: Starbaits
129 Kč
Více informací
Obratlík Rolling Swivel (10ks) Vysoce pevnostní obratlík s matným nelesknoucím se povrchem. Velikost: 8 Safety Lead Clip (závěsky) 10ks Extra pevné...

Obratlík Rolling Swivel (10ks)

Vysoce pevnostní obratlík s matným nelesknoucím se povrchem. Velikost: 8

Safety Lead Clip (závěsky) 10ks

Extra pevné bezpečnostní klipy, které vydrží i opravdu velké zatížení. V případě uvíznutí zátěže se olovo z klipu skutečně uvolní. Jsou vyrobené ze zdokonaleného materiálu a v nových maskovacích matných nelesknoucích barvách.

Tail Rubbers (převleky) 10ks

Kónické převleky, které perfektně pasují na Starbaits závěsy na olova. Slouží také k napojení na Starbaits Tungstenovou Anti Tangle hadičku. Jsou vyrobeny z nového zdokonaleného materiálu a v nových maskovacích matných barvách. Podle hloubky zasunutí na klip můžete nastavit sílu pro vytrhnutí zátěže z klipu. 

Zcela unikátní produkt Starbaits Sada závěs na máte možnost koupit právě teď na našem webu v populární sekci závěsky, převleky! Připravili jsme zcela nové výrobky ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. U zákazníků oblíbená značka Starbaits vás obohatí o vysoce kvalitní produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.

Velmi oblíbený výrobek Starbaits Sada závěs na olovo Clip Kit 10ks - hnědá od výrobce se skvělou pověstí Starbaits lze koupit právě teď u nás za nejnižší cenu. Právě nyní za 129 Kč.