Sportex prut triumph carp 3,9 m 4-7 oz

Povedený kus Sportex prut triumph carp 3,9 m 4-7 originál od výrobce SPORTEX pohodlně pořídíte zrovna dneska extra výhodně! Nyní pořídíte jen za 12 219 Kč.
Sportex prut triumph carp 3
Značka: SPORTEX
12 219 Dostupnost: SKLADEM 12 924 Kč Sleva -5%
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Kaprařské pruty SPORTEX Triumph Carp jsou skutečným profesionálem na extrémně daleké hody. Ve spolupráci s našimi partnery ve východní Evropě se nám podařilo vytvořit pruty, které jsou schopné házet až do vzdálenosti 220 metrů. Myšlenka pro vytvoření takových prutů přišla z východní Evropy kde je lov z člunu ve většině případů zakázán a tak jsou rybáři nuceni hledat řešení jako svou montáž dopravit co nejdál, opravdu záleží na každém metru. Blank je zhotoven z vysoce modulovaného japonského uhlíku, který dodává prutem enormní sílu při nahazování. Povrch prutů je potažen poloprůhlednou 1k punčochou, která dodává prutem elegantní design. První očko 50mm K-typu jsou samozřejmostí pro daleké nahazování.
Důvody ke koupi SPORTEX prutu – 10 letá záruka na blank – top kvalita za dobrou cenu – zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným  zážitkem – pruty v tenkém – moderním blanku – pruty jsou vhodné i na daleké hody – nahází výrazně dále než ostatní – každý prut má své výrobní číslo je jedinečný – dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové – nadčasový design – POkud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne Inovativní kaprové pruty nepřekonatelné v kvalitě Sportex kaprové pruty kombinují znalosti v designu s optimální akcí a funkčními vlastnostmi jako žádné jiné pruty. Díky kvalitním vysoce modulovaným uhlíkovým vláknům nebo optimální kombinaci kevlarových / vysoce modulovaných uhlíkových vláken s technologií HT-Cross-Winding splétaných pásů jsme vytvořili pruty, které lidé dlouhodobě vyhledávají. Vysoce kvalitní Fuji díly, jako jsou nejlepší očka a sedlo navijáku dávají prutem vynikající estetický vzhled a užitnou hodnotu po mnoho let. Byly vyvinuty profesionály pro profesionální kapraře – lidi, kteří chtějí mít ve výbavě to nejlepší.