Sportex prut tiboron extend spin carbon 2,7 m 40 g

Tento unikátní kus Sportex prut tiboron extend spin od našeho známého výrobce SPORTEX jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce za nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 14 849 Kč.
Sportex prut tiboron extend spin carbon 2
Značka: SPORTEX
14 849 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Blank přívlačových prutů SPORTEX TiBoron Extend Spin-Carbon je založen na nano-uhlíkových vláknech kombinovaných s Grafenem. Technologie grafenu dodává prutem SPORTEX TiBoron ještě větší rychlost a odolnost, přičemž blank zůstává neuvěřitelně lehký. Ani během celodenní práce s prutem nebudete pociťovat únavu a tak si můžete vychutnat den strávený u vody. Středně rychlá akce prutů s kombinací citlivého blanku zaručí daleké hody a dokonalý zážitek při zdolávání ryb. SPORTEX TiBoron Extend Spin Classic je osazen dělenou, ergonomickou korkovou rukojetí, pevným Fuji sedlem navijáku, špičkovými SIC očky a odnímatelným FUJI držákem nástrah. Prvotřídní série prutů pro prvotřídní zážitky při lovu!
Co je to grafen? Materiál grafen byl objeven v roce 2004 a je to první 2D materiál. Grafen je typ uhlíku který má tvar včelího plástu a jeho tloušťka je jen jeden atom. Vyznačuje se vysokou pružností a extrémní pevností. Ve srovnání s ocelí je v tahu až 125x silnější. Velmi lehký a tvrdší než diamant, tyto vlastnosti předurčují grafen jako revoluční materiál využitelný ve všech odvětvích. Důvody ke koupi SPORTEX přívlačových prutu  10 letá záruka na blank  top kvalita za dobrou cenu  zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem  pruty v tenkém – moderním blanku  pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody  každý prut má své výrobní číslo je jedinečný  dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové  nadčasový design  pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne