svet-rybare.cz

Sportex prut rapid match 3,9 m 8-20 g

Akční a ve slevě produkt Sportex prut rapid match 3,9 od společnosti s předním postavením na trhu SPORTEX máte možnost pořídit zrovna dnes za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 824 Kč.
Sportex prut rapid match 3
Zjistit dostupnost »
Značka: SPORTEX
3 824

Univerzální match pruty SPORTEX Rapid Match jsou vyrobeny z Japonského vysoce-výkonného uhlíku předurčeny pro úspěšný lov. Blank disponuje enormní citlivostí a rychlostí v horní špičkové části, to znamená vysokou přesnost při nahazování na velkou vzdálenost. Spodní část prutu je naopak silná a odolná což zaručí, že žádná ryba neunikne a úspěšně skončí v podběráku. Tenké špičkové SIC očka jsou posazeny na vysokých stopkách aby se předešlo lepení vlasce o blank prutu. Match pruty SPORTEX Rapid Match také doporučujeme i při lovu pstruhů!
Speciální Match pruty pro velké a malé vody Lehké, štíhlé s unikátním designem. Naše Match pruty patří do standardní výbavy každého ctižádostivého rybáře. Tyto pruty vyrobené technologií optimalizovaných HM / IM uhlíkových vláken jsou rychlé v reakcích a vysoce specializované pro indikaci i ty nejslabší záběrů. Pevné a perfektně vyvážené se výborně hodí pro všechny druhy lovu z břehu – od malých plotic po cejnů, karasů nebo také velkých kaprů.
Důvody ke koupi SPORTEX Match prutu

10 letá záruka na blank
top kvalita za dobrou cenu
zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
pruty s moderním blankem
pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody
každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
nadčasový design
pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne