Sportex prut hydra speed 1,9 m 20 g

Tento kvalitní a žádaný výrobek Sportex prut hydra speed od společnosti s výborným jménem SPORTEX jde sehnat právě zde za super cenu! V současnosti za 3 986 Kč.
Sportex prut hydra speed 1
Značka: SPORTEX
3 986 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Moderní přívlačové pruty s nádechem světové extratřídy. Extémně lehký blank, vyrobený z vysoce modulovaného japonských uhlíkových vláken dává těmto prutům výjimečné parametry akce EXTRA – FAST. Díky vlastnostem blanku prutu Sportex je nahazování umělých i přírodních návnad velmi přesné a extra daleké. Vysoká citlivost blank znamená, že i nejmenší záběr i s té největší dálky či hloubky je cítit přímo v rukojeti. Vyváženost a lehkost prutu znamená nekonečné množství hodin lovu bez únavy. Prut je vybaven nejkvalitnějšími SIC očky, kvalitní Duplon rukojetí a sedlo navijáku FUJI STRONGER VSS perfektně doplňuje tento prémiový prut.
Důvody ke koupi SPORTEX přívlačového prutu – 10 letá záruka na blank – top kvalita za dobrou cenu – zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem – pruty v tenkém – moderním blanku – pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody – každý prut má své výrobní číslo je jedinečný – dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové – nadčasový design – pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne