svet-rybare.cz

Sportex prut black pearl gt-3 ultra light 2,4 m 2-8 g

Kvalitní a žádaný výrobek Sportex prut black pearl originál od značky SPORTEX máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách skutečně výhodně! Výhodně za 3 261 Kč.
EAN: 4048855392235
Sportex prut black pearl gt-3 ultra light 2
Zjistit dostupnost »
Značka: SPORTEX
3 261

Vysoce modulovaný Japonský uhlíkový blank osazen očky SIC Slim a VSS sedlem navijáku a kvalitní Duplon rukojetí. Přívlačové pruty SPORTEX Black Pearl GT-3 ultra light série která s sebou přináší moderní elegantní design, rychlost, sílu a citlivost. Akce prutů byla speciálně navržena pro lov predátorů. Blank je vyroben z vysoce modulovaného Japonského uhlíku což zaručuje výborné vrhací vlastnosti a daleké hody i při tenkém blanku. Pruty jsou navíc velmi lehké, takže ani po celodenním lovení nebudete pociťovat únavu. Spodní část prutu Sportex je zpevněná 4K uhlíkovou punčochou což vám dodá ještě větší sílu při zdolávání ryb. Pruty SPORTEX Black Pearl GT-3 ultra light jsou osazeny tenkými SIC očky a pevným sedlem DPS navijáku. Dělená ručka je osazena kvalitním duplonem.
Důvody ke koupi SPORTEX přívlačových prutů – 10 letá záruka na blank – top kvalita za dobrou cenu – zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem – pruty v tenkém – moderním blanku – pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody – každý prut má své výrobní číslo je jedinečný – dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové – nadčasový design – pokud si kupujete rybářský SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne