svet-rybare.cz

Sportex prut black arrow g 3 spin 2,7 m 18-54 g

Velmi žádaný výrobek Sportex prut black arrow g 3 spin od známého výrobce SPORTEX snadno můžete pořídit momentálně v naši nabídce za outletovou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 6 074 Kč.
EAN: 4048855406420
Sportex prut black arrow g 3 spin 2
Zjistit dostupnost »
Značka: SPORTEX
6 074

Všechny modely Black Arrow G-3 jsou osazeny odlehčenými SIC očky a pevným FUJI sedlem navijáku. Plně vylepšená série prutů Black Arrow G-3 vás zaujme na první pohled svým elegantním designem. Díky použití našeho high-tech T800 uhlíkového blanku ve spojení s epoxidovou pryskyřicí a nano materiálem bylo možné vylepšit rychlost a citlivost prutů na ještě vyšší úroveň. Spodní část prutu byla posílena inovativní technologií 4X křížového vázání, což dodává enormní sílu a kontrolu nad zdolávání rybou. Špičkové vrhací vlastnosti zaručí dlouhé hody s presností na pár centimetrů a to s lehkostí i při několika hodinovém lovu. Všechny modely Black Arrow G-3 jsou osazeny odlehčenými SIC očky a pevným FUJI sedlem navijáku. Mezi další špičkové doplňky patří ergonomicky tvarovaná duplonovou ručka a držák háčků, který prodlužuje životnost oček prutu. Sportex Black Arrow G-3 spin je speciálně navržena pro lov v městských částech, kanálech nebo přístavech v dnešní době tak oblíbeného „urban fishing“. Ideální pruty pro lov okounů, pstruhů nebo podobných druhů ryb.
Důvody ke koupi SPORTEX přívlačových prutu – 10 letá záruka na blank – top kvalita za dobrou cenu – zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem – pruty v tenkém – moderním blanku – pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody – každý prut má své výrobní číslo je jedinečný – dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové – nadčasový design – pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne