Sonubaits Nástraha Band’um Wafters Power

Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a... více informací »
Sonubaits Nástraha Band'um Wafters Power
Značka: Sonubaits
182 Kč
Více informací
Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a...

Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a zajišťuje, že nástraha na kroužku velmi dobře drží.

Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a zajišťuje, že nástraha na kroužku velmi dobře drží. Vhodné zejména pro lov na feeder nebo method feeder. Balení obsahuje 45 g „činek“. K dostání v několika příchutích a barvách.


Oblíbený a akční výrobek je k dispozici právě tady na webu ve známé rubrice trvanlivé boilie – hotovky! Podívejte se na zlevněné produkty z této známé rubriky za akční cenu.

Výjimečný a žádaný výrobek Sonubaits Nástraha Band'um Wafters Power Scopex - 10mm od předního výrobce Sonubaits máte možnost dostat u nás právě skutečně levně. Stojí teď u nás 182 Kč.