Sonubaits Nástraha Band’um Sinkers Power

Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a... více informací »
Sonubaits Nástraha Band'um Sinkers
Značka: Sonubaits
156 Kč
Více informací
Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a...

Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a zajišťuje, že nástraha na kroužku velmi dobře drží.

Potápivá nástraha ve tvaru činky určená pro nastražení pomocí peletového kroužku. Speciální tvar nástrahy usnadňuje její nastražení a zajišťuje, že nástraha na kroužku velmi dobře drží. Vhodné zejména pro lov na feeder nebo method feeder. Balení obsahuje 45 g „činek“. K dostání v několika příchutích a barvách.

Levný produkt Sonubaits Nástraha Band’um Sinkers Power jde koupit bezprostředně tady a teď na našem webu ve známé rubrice trvanlivé boilie – hotovky! Mrkněte na akční kusy ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. Dodavatel Sonubaits vám poskytuje velmi kvalitní produkty. Nakupujte výhoděn u nás! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce Sonubaits. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a akční kousek Sonubaits Nástraha Band'um Sinkers Power Scopex - 10mm od spolehlivého výrobce Sonubaits snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní za super peníze! Produkt momentálně prodáváme za 156 Kč.