Sonubaits Krmítková směs Power Scopex

Krmení Power Scopex, které je součástí nové řady Power Scopex, kombinuje směs drcených pelet a rybí moučky s neodolatelnou vůní a chutí, scopex,... více informací »
Sonubaits Krmítková směs Power Scopex
Značka: Sonubaits
351 Kč
Více informací
Krmení Power Scopex, které je součástí nové řady Power Scopex, kombinuje směs drcených pelet a rybí moučky s neodolatelnou vůní a chutí, scopex,...

Krmení Power Scopex, které je součástí nové řady Power Scopex, kombinuje směs drcených pelet a rybí moučky s neodolatelnou vůní a chutí, scopex, s nádechem!

Krásný zlatý mix s příchutí Power Scopex!

Krmení Power Scopex, které je součástí nové řady Power Scopex, kombinuje směs drcených pelet a rybí moučky s neodolatelnou vůní a chutí, scopex, s nádechem! Nádherná zlatá směs s jemnými červenými skvrnami procházející skrz, je extrémně všestranná, ideální pro všechny druhy komerčních revírů včetně F1, kaprů a skimmerů, ať už se loví ve spojení s feederem, prutem nebo plavanou.

Obsahuje směs drcených pelet a rybí moučky obohacené o příchuť Power Scopex.
Vhodné pro kapry, F1, cejny a skimmery
Použijte s krmítkem, tyčí nebo splávkem.

Pokyny pro míchání

Power Scopex se snadno mísí. Obsah vysypte do velké mísy nebo kbelíku. Jako odměrku použijte dvoulitrovou vaničku s návnadou, naplňte ji vodou a přidejte do suché krmné směsi, důkladně promíchejte a zajistěte rovnoměrné rozložení v celé směsi. Počkejte, než návnada absorbuje vodu. Dolaďte směs podle svých požadavků a projděte hádankou, abyste odstranili všechny hrudky.

Případně můžete použít vrtačku a metličku, to je nyní preferovaná metoda mnoha našich poradců.


Tento velmi žádaný kus naleznete zrovna tu na webu v oblíbené sekci krmítkové směsi! Vyhledejte si nové produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Sonubaits dlouhodobě prodává skvělé zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento akční produkt Sonubaits Krmítková směs Power Scopex Groundbait 2kg od skvělé značky Sonubaits jednoduše můžete pořídit právě teď u nás trvale výhodně! Právě teď za cenu 351 Kč.