Sonubaits Kmítková směs Banoffee

Všestranná směs ideální pro použití na method feeder díky svým fantastickým vlastnostem vázání, ale také extrémně efektivní při navlékání... více informací »
Sonubaits Kmítková směs Banoffee Groundbait
Značka: Sonubaits
351 Kč
Více informací
Všestranná směs ideální pro použití na method feeder díky svým fantastickým vlastnostem vázání, ale také extrémně efektivní při navlékání...

Všestranná směs ideální pro použití na method feeder díky svým fantastickým vlastnostem vázání, ale také extrémně efektivní při navlékání na tyč.

 

Všestranná směs ideální pro použití na method feeder díky svým fantastickým vlastnostem vázání, ale také extrémně efektivní při navlékání na tyč. Obsahuje směs vysoce kvalitní rybí moučky, drceného expandéru a sušenky, což znamená, že ji lze namíchat tak, aby vyhovovala jakékoli rybářské situaci, které čelíte.

Fantasticky voní díky přidání naší oblíbené příchutě Banoffee.


Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost sehnat pohodlně na stránkách v sekci krmítkové směsi. Připravili jsme pro vás další zboží z této kategorie za outletovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce více produktů od dodavatele Sonubaits. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Sonubaits Kmítková směs Banoffee Groundbait 2kg od společnosti Sonubaits lze získat tady teď extra výhodně. Nyní můžete mít za 351 Kč.