Sonik Vlasec Subsonik Clear 1200m

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější... více informací »
Sonik Vlasec Subsonik Clear 1200m
Značka: Sonik
599 Kč
Více informací
Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější...

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení. 

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení.

Vlákno je formováno prostřednictvím složitého procesu vytlačování, který zajišťuje maximální pevnost vlasce a jeho minimální průtažnost. Vlasec je navržen tak, aby se rychle potopil a nebyl vidět. Subsonik je vhodný pro všechny typy kaprařských technik a prezentací.

Díky minimální průtažnosti se signál o záběru přenáší po vlasci velmi rychle, takže ho o to rychleji zaznamená i váš signalizátor záběru. Zároveň má vlasec vysokou míru tlumení nárazů. Je ultra hladký, což umožňuje perfektní pokládku vlasce v big pit navijácích. Všechny tyto vlastnosti dělají ze Subsoniku volbu číslo jedna pro ty, co milují dlouhé náhozy.

Subsonik je dostupný ve čtyřech barvách: hnědá, zelená, camo a průhledná. K dispozici je pět různých průměrů pro pokrytí všech aspektů lovu kaprů.

Specifikace:

  • Vysoká pevnost v uzlu
  • Minimální průtažnost
  • Zvýšená indikace záběru
  • Odolnost proti oděru
  • Super hladký povrch
  • Snadné nahazování
  • Ultra silný
  • Dostupné barvy: Brown / Green / Camo / Clear

Unikátní výrobek Sonik Vlasec Subsonik Clear 1200m máte možnost pořídit zrovna na našich stránkách ve známé kategorii vlasce. Nyní si můžete vybrat unikátní výrobky ve zmiňované kategorii za skvělou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Mrkněte na více kvalitních produktů od dodavatele Sonik. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kus Sonik Vlasec Subsonik Clear 1200m - 0,28mm od dodavatele se skvělou pověstí Sonik získáte právě teď v naší nabídce za super peníze. Momentálně k dispozici za 599 Kč.