Sonik Vlasec Subsonik Camo 1200m –

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější... více informací »
Sonik Vlasec Subsonik Camo 1200m
Značka: Sonik
599 Kč
Více informací
Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější...

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení. 

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení.

Vlákno je formováno prostřednictvím složitého procesu vytlačování, který zajišťuje maximální pevnost vlasce a jeho minimální průtažnost. Vlasec je navržen tak, aby se rychle potopil a nebyl vidět. Subsonik je vhodný pro všechny typy kaprařských technik a prezentací.

Díky minimální průtažnosti se signál o záběru přenáší po vlasci velmi rychle, takže ho o to rychleji zaznamená i váš signalizátor záběru. Zároveň má vlasec vysokou míru tlumení nárazů. Je ultra hladký, což umožňuje perfektní pokládku vlasce v big pit navijácích. Všechny tyto vlastnosti dělají ze Subsoniku volbu číslo jedna pro ty, co milují dlouhé náhozy.

Subsonik je zatím dostupný ve třech barvách: hnědá, zelená a camo. Průhledná verze se ale už chystá. K dispozici je pět různých průměrů pro pokrytí všech aspektů lovu kaprů.

Specifikace:

  • Vysoká pevnost v uzlu
  • Minimální průtažnost
  • Zvýšená indikace záběru
  • Odolnost proti oděru
  • Super hladký povrch
  • Snadné nahazování
  • Ultra silný
  • Dostupné barvy: Brown / Green / Camo

Akční a ve slevě produkt Sonik Vlasec Subsonik Camo 1200m – lze získat nyní tady u nás ve známé sekci vlasce! Mrkněte na zlevněné produkty ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele Sonik. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Sonik Vlasec Subsonik Camo 1200m - 0,28mm od značky se zárukou kvality Sonik můžete nakoupit v aktuální nabídce trvale výhodně! Zrovna teď v akci za 599 Kč.