Sonik Vlasec Subsonik Brown

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější... více informací »
Sonik Vlasec Subsonik Brown 1200m -
Značka: Sonik
599 Kč
Více informací
Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější...

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení. 

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení.

Vlákno je formováno prostřednictvím složitého procesu vytlačování, který zajišťuje maximální pevnost vlasce a jeho minimální průtažnost. Vlasec je navržen tak, aby se rychle potopil a nebyl vidět. Subsonik je vhodný pro všechny typy kaprařských technik a prezentací.

Díky minimální průtažnosti se signál o záběru přenáší po vlasci velmi rychle, takže ho o to rychleji zaznamená i váš signalizátor záběru. Zároveň má vlasec vysokou míru tlumení nárazů. Je ultra hladký, což umožňuje perfektní pokládku vlasce v big pit navijácích. Všechny tyto vlastnosti dělají ze Subsoniku volbu číslo jedna pro ty, co milují dlouhé náhozy.

Subsonik je zatím dostupný ve třech barvách: hnědá, zelená a camo. Průhledná verze se ale už chystá. K dispozici je pět různých průměrů pro pokrytí všech aspektů lovu kaprů.

Specifikace:

  • Vysoká pevnost v uzlu
  • Minimální průtažnost
  • Zvýšená indikace záběru
  • Odolnost proti oděru
  • Super hladký povrch
  • Snadné nahazování
  • Ultra silný
  • Dostupné barvy: Brown / Green / Camo

Zcela unikátní produkt Sonik Vlasec Subsonik Brown je k dispozici právě nyní tu na webu umístěný v kategorii vlasce! Nyní můžete najít akční zboží z této populární rubriky ve výprodejové akci. Populární značka Sonik vyrábí velmi kvalitní sortiment A tady je důkaz! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od výrobce Sonik. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Sonik Vlasec Subsonik Brown 1200m - 0,28mm od dodavatele se skvělou pověstí Sonik snadno můžete získat na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 599 Kč.