Sonik Vlasec Subsonik Brown 3000m –

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější... více informací »
Sonik Vlasec Subsonik Brown 3000m -
Značka: Sonik
1 199 Kč
Více informací
Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější...

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení.

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení. Vlákno je formováno prostřednictvím složitého procesu vytlačování, který zajišťuje maximální pevnost vlasce a jeho minimální průtažnost.

Vlasec je navržen tak, aby se rychle potopil a nebyl vidět. Subsonik je vhodný pro všechny typy kaprařských technik a prezentací. Díky minimální průtažnosti se signál o záběru přenáší po vlasci velmi rychle, takže ho o to rychleji zaznamená i váš signalizátor záběru. Zároveň má vlasec vysokou míru tlumení nárazů. Je ultra hladký, což umožňuje perfektní pokládku vlasce v big pit navijácích. Všechny tyto vlastnosti dělají ze Subsoniku volbu číslo jedna pro ty, co milují dlouhé náhozy.

Subsonik je zatím dostupný ve třech barvách: hnědá, zelená a camo. Průhledná verze se ale už chystá. K dispozici je pět různých průměrů pro pokrytí všech aspektů lovu kaprů.

Specifikace:

  • Vysoká pevnost v uzlu
  • Minimální průtažnost
  • Zvýšená indikace záběru
  • Odolnost proti oděru
  • Super hladký povrch
  • Snadné nahazování
  • Ultra silný
  • Dostupné barvy: Brown / Green / Camo

Hodně povedený produkt Sonik Vlasec Subsonik Brown 3000m jde nakoupit bez obtíží tady na našem webu v populární sekci vlasce. Vyberte si zcela nové produkty ve zmiňované sekci za akční cenu! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele Sonik. Najdete je níže na této stránce. Značka Sonik vyrábí kvalitní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Oblíbený produkt Sonik Vlasec Subsonik Brown 3000m - 0,28mm originál od značky Sonik snadno získáte právě dnes za super peníze! Nyní pořídíte od 1 199 Kč.