Sonik Swinger Gizmo Litez Bobbin

Sonik's Gizmo Litez Bob je plně nastavitelný a velmi přizpůsobivý systém indikátorů cívek, který je dodáván se dvěma různě dlouhými řetězy... více informací »
Sonik Swinger Gizmo Litez
Značka: Sonik
499 Kč
Více informací
Sonik's Gizmo Litez Bob je plně nastavitelný a velmi přizpůsobivý systém indikátorů cívek, který je dodáván se dvěma různě dlouhými řetězy...

Sonik’s Gizmo Litez Bob je plně nastavitelný a velmi přizpůsobivý systém indikátorů cívek, který je dodáván se dvěma různě dlouhými řetězy Opti-curve. Řetězy o rozměrech 100 a 180 mm mají na obou koncích šroubovací připevnění. 

Sonik’s Gizmo Litez Bob je plně nastavitelný a velmi přizpůsobivý systém indikátorů cívek, který je dodáván se dvěma různě dlouhými řetězy Opti-curve. Řetězy o rozměrech 100 a 180 mm mají na obou koncích šroubovací připevnění. Koncové šrouby základny do spodní části cívkové hlavy (nebo do odnímatelného 10g šroubu o hmotnosti) a šrouby horního konce do super silné kování hokejky, které je umístěno pod výstražnou signalizací skusu. Odnímatelnou závaží 10 gm lze odšroubovat ze základny cívky pro ultralehkou prezentaci nebo přidat na základnu cívky při lovu na větší vzdálenost, kde by mohla být potřeba větší váha. Výběr délky řetězu bude záviset na indikaci, která je nutná, a obecně platí, že lov na napínanou šňůru obvykle vyžaduje kratší řetízek a rybolov na povolenou šňůru vyžaduje použití delšího řetězce.

Barevně sladěný klip na linku je zcela nastavitelný a velmi přátelský k linii. To lze upravit utažením nebo povolením zajišťovacího límce přímo pod klipem vlasce, aby vyhovoval různým průměrům vlasce a aby se dosáhlo požadovaného sevření. Tělo s vysokou viditelností je vybaveno otvorem pro izotopy 3×15 mm, do kterého lze vložit obyčejný nebo odpovídající barevný izotop a je snadno zarovnáno, což umožňuje osvětlení těla ve tmě a dokonalou noční viditelnost.

Gizmo Lite Bobs jsou k dispozici v různých populárních barvách, aby vyhovovaly odpovídajícím výstražným LED diodám.

Dostupné barvy: červená-žlutá-zelená-modrá-fialová.

  • Vysoce viditelné barevné tělo
  • Nastavitelná spona napínací šňůry
  • Otočný límec těla pro dokonalé vyrovnání
  • Dodáváno s dlouhým a krátkým řetězem Opti-curve
  • Dodává se s hmotností 10 g
  • K dispozici v různých barvách
Tento exkluzivní kousek Sonik Swinger Gizmo Litez Bobbin - Blue od populárního výrobce Sonik můžete nakoupit aktuálně na webu za skvělou cenu. Nyní pořídíte za 499 Kč.