svet-rybare.cz

Shimano wobler lure yasei trigger twitch s sea trout 6 cm

Super kousek Shimano wobler lure yasei trigger twitch s od naší známé značky SHIMANO jednoduše naleznete tady teď právě za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně výhodně za 199 Kč.
EAN: 8717009870290
Shimano wobler lure yasei trigger twitch s sea trout 6 cm
Zjistit dostupnost »
Značka: SHIMANO
199

Když pracujete s různými technikami škubání, vytváří to trhavou akci, která připomíná zraněnou nebo nervózní rybu. Řada Yasei Trigger Twitch je k dispozici ve třech variantách – Sinking (S), Suspending (SP) a Deep Running Suspending (D-SP) a nabízí vynikající všestrannost.
Pokud jste rybář, který rád skutečně pracuje se svými návnadami, okamžitě vás zaujme Yasei Trigger Twitch. Tato všestranná trhací návnada opravdu přijde na své při lovu v čisté vodě, zejména v mělkých oblastech kolem rybiček. V závislosti na tom, jakou možnost zvolíte, můžete s těmito návnadami pracovat těsně pod hladinou až do hloubky 3 m, což vám poskytne fantastické pokrytí vodou. S vynikající rovnováhou a speciálně vyladěnými předními rty můžete použít širokou škálu technik škubání od rychlých po pomalé, s krátkými nebo dlouhými pauzami. Každé škubnutí vystřelí návnadu do akce nervózním pohybem, který napodobuje zraněnou nebo zmatenou návnadu, zatímco pauza umožňuje návnadě udržet rovnováhu a často je to čas, kdy dravci zasáhnou návnadu extrémní rychlostí a silou.

všestranná nástraha se širokou škálou možností
trhavé vedení replikuje zraněnou rybku
vynikající v čisté vodě
ponor verze S: 0-2 m
vysoce kvalitní BRK háčky