Shimano Vlasec Technium PB –

Pevný monofilní vlasec se speciální konstrukcí ze tří jader neposkytuje pouze vynikající poměr pevnosti a průměru, ale redukuje také průtažnost... více informací »
Shimano Vlasec Technium PB - 0
Značka: Shimano
639 Kč
Více informací
Pevný monofilní vlasec se speciální konstrukcí ze tří jader neposkytuje pouze vynikající poměr pevnosti a průměru, ale redukuje také průtažnost...

Pevný monofilní vlasec se speciální konstrukcí ze tří jader neposkytuje pouze vynikající poměr pevnosti a průměru, ale redukuje také průtažnost díky pevnému středovému jádru.

Pevný monofilní vlasec se speciální konstrukcí ze tří jader neposkytuje pouze vynikající poměr pevnosti a průměru, ale redukuje také průtažnost díky pevnému středovému jádru. Ve srovnání s většinou běžných vlasců, u kterých průtažnost dosahuje hodnoty i více jak 25 %, je průtažnost tohoto vlasce kolem pouhých 12 %.

Tato vlastnost přispívá nejen k prodloužení odhazovací vzdálenosti, ale také výrazně zlepšuje detekci záběru. Pevné jádro také zlepšuje potápivé vlastnosti. Druhá vrstva dává vlasci jeho poddajnost a měkkost, vlasec se nesvinuje do spirály. Vnější tenká vrstva chrání vlasec před UV zářením.

Tento akční produkt získáte právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice vlasce! Nyní si můžete vybrat podobné výrobky ve zmíněné kategorii v bezva akci! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také více kvalitních produktů značky Shimano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kousek Shimano Vlasec Technium PB - 0,285mm 650m s pečetí kvality od značky Shimano je k dispozici aktuálně za super cenu! Za bezkonkureční cenu 639 Kč.