Shimano Prut Catana FX

Teleskopické pruty Catana FX kombinují výjimečnou kvalitu s pohodlnou krátkou přepravní délkou, která je k dispozici v široké škále všestranných... více informací »
Shimano Prut Catana FX Spinning Tele 2
Značka: Shimano
1 969 Kč
Více informací
Teleskopické pruty Catana FX kombinují výjimečnou kvalitu s pohodlnou krátkou přepravní délkou, která je k dispozici v široké škále všestranných...

Teleskopické pruty Catana FX kombinují výjimečnou kvalitu s pohodlnou krátkou přepravní délkou, která je k dispozici v široké škále všestranných možností, s nejnovějšími akcemi a moderním vzhledem, pozvedne váš rybolov na novou úroveň.

Teleskopické pruty Catana FX kombinují výjimečnou kvalitu s pohodlnou krátkou přepravní délkou, která je k dispozici v široké škále všestranných možností, s nejnovějšími akcemi a moderním vzhledem, pozvedne váš rybolov na novou úroveň. Díky středně rychlým akcím vám Catana nabízí všestrannost pro rybaření s velkým výberem návnad pro sladkou i slanou vodu. Tato skvěle vypadající řada, postavená na celokarbonovém blanku, je ideální pro zabalení do batohu nebo ponechání v kufru auta na improvizované rybářské seance.

Celokarbonový blank Catana FX Telescopic je vylepšen o Geofibre, které dodává pevnost. To je velmi užitečné u modelů Ultra Light (UL) a Light (L), protože poskytuje větší bezpečnost při zdolávání velkých a silných ryb. U modelů Medium (M) a Heavy (H) vytváří dodatečné Geofibre sílu pro vynikající kontrolu nad rybami. Všechny modely jsou osazeny očky Shimano Hardlite, která jsou lehká, pevná a dokonale se hodí pro vlasce a pletené šňůry. Tato očka mají minimální vliv na akci prutu a zvyšují celkový výkon při rybaření. Pro doplnění moderního vzhledu je ergonomické sedlo navijáku ve stylu VSS hladce zasazeno do vysoce kvalitní korkové rukojeti.

Akce Catana FX Tele jsou citlivé a přesné. V lehčích akcích jsou skvělé pro malé nástrahy a měkké nástrahy, ve větších velikostech snadno nahazují tvrdé a velké nástrahy. Pro pouliční rybolov v centru města je pohodlí krátké přepravní délky bezkonkurenční, stačí vytáhnout a jste připraveni lovit během okamžiku.


Kvalitní výrobek je k sehnání nyní na našem webu zařazený v sekci přívlačové pruty. Vyhledejte si oblíbené produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí! Tento výrobce Shimano svým zákazníkům nabízí kvalitní zboží. Udělejte si radost! U nás nabízíme více, mrkněte na další produkty od značky Shimano. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Shimano Prut Catana FX Spinning Tele 2,70m 14-40g od značky Shimano snadno seženete tady teď právě se slevou! Akční cena od 1 969 Kč.