Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg – Bremes

Slané, tmavé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) anebo do velmi teplé vody... více informací »
Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg - Bremes -
Značka: Sensas
135 Kč
Více informací
Slané, tmavé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) anebo do velmi teplé vody...

Slané, tmavé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) anebo do velmi teplé vody (léto). Minerální soli zvyšují žravost ryb i jejich trávení pro snadnější příjem potravy.

Slané, tmavé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) anebo do velmi teplé vody (léto). Minerální soli zvyšují žravost ryb i jejich trávení pro snadnější příjem potravy. Slaná chuť krmení donutí k příjmu potravy i velmi opatrné a netečné ryby. Krmení má spíše jemnější strukturu a tmavou barvu. 

  Cílová ryba Vůně Hrubost Lepivost
Bremes – Cejn cejn, velká ryba karamel/vanilka střední střední
Etang – Jezero cejn, plotice koriandr/konopí malá malá
Gardons – Plotice plotice konopí/oříšky malá malá
Riviere – Řeka velká ryba čokoláda střed
Povedený produkt Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg – Bremes máte možnost dostat v pohodě tady u nás ve známé rubrice krmítkové směsi! Pořiďte si parádní zboží z této oblíbené kategorie v akci.

Tento kvalitní a levný produkt Sensas Krmítková směs 3000 Dark Salty 1kg - Bremes - Cejn od oblíbené značky Sensas jednoduše můžete sehnat zde teď právě za super cenu. V akci za 135 Kč.