Sensas Krmítková směs 3000 Club

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. ... více informací »
Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg
Značka: Sensas
89 Kč
Více informací
Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. ...

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. 

Série Club vychází z klasického základu 3000. Všechna krmení v této řadě mají jemnější strukturu, rychle pracují a dobře lákají ryby. Obsahují méně posilovačů což je nečiní tak ostrými. Jsou vhodné pro běžný rybolov a pro závody, kde je potřeba použít slabší krmení. Díky jejich menší koncentrovanosti se dají snadněji míchat a kombinovat. I tak udrží rybu v krmném místě po dlouhou dobu. 

  Cílová ryba Vůně Hrubost Lepivost
Carper – Kapr Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Carper Rouge – Kapr červený Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Carper Jaune – Kapr žlutý Kapr oříšky/kukuřice velká střední
Feeder Velká ryba oříšky Tento oblíbený kousek Sensas Krmítková směs 3000 Club 1kg - Carpes - Kapr od kvalitní značky Sensas najdete na našich stránkách nyní napořád výhodně. Cenově vychází na 89 Kč.