Sensas Krmítková směs 3000 Carp

Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Obsahuje pomleté sušenky, celou řadu semen včetně lákavých arašídů doplněných o neodolatelné... více informací »
Sensas Krmítková směs 3000 Carp Tasty 1kg -
Značka: Sensas
139 Kč
Více informací
Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Obsahuje pomleté sušenky, celou řadu semen včetně lákavých arašídů doplněných o neodolatelné...

Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Obsahuje pomleté sušenky, celou řadu semen včetně lákavých arašídů doplněných o neodolatelné kousky kukuřice.

Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Obsahuje pomleté sušenky, celou řadu semen včetně lákavých arašídů doplněných o neodolatelné kousky kukuřice. Díky své pronikavé vůni a barvě láká toto krmení kapry z velké vzdálenosti. Lze jej použít do jakéhokoliv typu krmítka i pro běžné vnadění. Krmení je určeno pro celoroční použití. Vhodné pro všechny typy stojatých nebo tekoucích vod.

Žádaný produkt Sensas Krmítková směs 3000 Carp můžete najít aktuálně tady u nás v kategorii krmítkové směsi. Připravili jsme akční produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Sensas Krmítková směs 3000 Carp Tasty 1kg - Česnek od značky se zárukou kvality Sensas najdete u nás právě za nejnižší cenu. Pouze nyní za 139 Kč.