svet-rybare.cz

Savage gear wobler sea bass minnow sinking sardine – 14 cm 21,7 g

Zlevněný kus Savage gear wobler sea bass minnow sinking sardine - 14 cm od spolehlivé značky SAVAGE GEAR jde pořídit zde nyní za rozumné peníze! Nyní pořídíte od 334 Kč.
EAN: 5706301779755
Savage gear wobler sea bass minnow sinking sardine - 14 cm 21

Sea Bass Minnow má pološtíhlé tělo s ultra realistickým profilem a přirozeným plaváním navrženým tak, aby napodoboval pohyby přirozené kořisti. Akce je jemná a vyvážená a více než schopná oklamat mořského vlka, dokonce i ty, kteří žijí v oblastech s vysokým rybářským tlakem. Barevná škála byla pečlivě vybrána tak, aby odpovídala potřebám rybolovu v čistých, bahnitých i zpěněných vodách. Nástraha je také vybavena jemným chrastícím systémem, který produkuje právě tolik hluku, aby vzbudil zájem predátorů v okolí. Vnitřní zátěžový systém nástrahy obsahuje wolframové kuličky, které vám pomohou házet na dlouhé vzdálenosti s dokonalou přesností. Nástraha je doplněna třemi super ostrými háčky odolnými vůči slané vodě, které nedají rybám šanci na útěk.
• realistický design • unikátní profil pro daleké nahazování • přirozená akce při pohybu ve vodě • malé vestavěné chrastítko • super ostré a pevné háčky pro slanou vodu